Moje usługi

ALCHEMIA
SERCA

"Podążając Ścieżką Serca
rozumiem siebie, ludzi, relacje
i prawa jakimi rządzi się świat".

Alchemia Duszy

Alchemia Serca - uzdrowienie i zrozumienie siebie i wszechświata

Alchemia jest procesem przekształcania czegoś zwyczajnego w niezwykłe. Alchemia Serca wiąże się więc z poszerzaniem Świadomości oraz odkrywaniem i pogłębianiem Światła w sobie dzięki połączeniu w własnym Polem Serca. To stąd pochodzi frekwencja miłości bezwarunkowej, czyli wibracji uzdrawiającej, kreującej, energii zrozumienia siebie i świata wokół. Ta droga ku naszemu wnętrzu prowadzi do spokoju, zrozumienia praw jakimi rządzi się Wszechświat, uwznioślenia. W takim stanie świadoma Istota żyje w zdrowiu, szczęściu, doświadcza własnej Boskości. Żyjąc w harmonii, gdy nasze ciało jest witalne a dusza uzdrowiona, mamy możliwość kreować nasze życie według własnych wyborów.

Samostanowienie o sobie i swoim życiu jest czymś naturalnym a doświadczanie tego, czego się pragnie zależy tylko od naszej wolnej woli.

Z wykształcenia jestem doktorem nauk chemicznych. Już dziś wiem po co było mi to doświadczenie ;) Umiejętność połączenia odpowiednich składników (materialnych i energetycznych) z jakich składa się życie, ich właściwa proporcja i wybrany proces syntezy tworzą Alchemiczną Miksturę Życia w Dobrostanie – Spokoju, Szczęściu, Wolności, Miłości… Każdy dzień jest piękny i ważny, każda chwila przeżyta we wdzięczności, z miesiąca na miesiąc zauważa się wielkie zmiany w Życiu, zmiany na lepsze…

Alchemia Serca jest dla mnie rozwijaniem potencjału jaki każdy w sobie ma. Jest drogą zagłębiania się w siebie poprzez doświadczenia, aby dotrzeć do diamentu, który w nas błyszczy. Diamentu połyskującego wieloma kolorami, wieloma talentami, którymi dzielimy się ze Światem. Ja na mojej ścieżce duchowej odkrywam coraz to nowe talenty…

Pieśń Duszy - dla odkrycia Piękna

Poza zamiłowaniem do Medycyny Chińskiej, którą pasjonuję się przeszło 10 lat, od 2021 roku moja Dusza zagłębiła się w muzykę. Tworzę pieśni dzięki połączeniu z Boską energią. Jest to Muzyka Nowej Ziemi, której dźwięki i słowa niosą Dobro, Mądrość i Życzliwość.

Regularnie prowadzę ceremonie dźwięku w 432 Hz grając na kryształowych misach, gongu i innych instrumentach, do tego śpiewam przekazy Boskiej Świadomości. W ten sposób towarzyszę uczestnikom tych ceremonii w ich podróży do Serca i odkrywania swojego Piękna i nieograniczonych możliwości.

Prowadzę także Kręgi Pieśni Nowej Ziemi, gdzie wraz z uczestnikami kręgu wspólnie śpiewamy, podnosząc wibracje zarówno nas samych, jak i kolektywnej Świadomości.

Ponadto, wpieram wzrost poziomu Świadomości na spotkaniach indywidualnych. Oferuję konsultacje Alchemia Serca, podczas których wraz z Klientem/Pacjentem odkrywamy Jej/Jego Piękno, pogłębiamy Spokój i Pewność Siebie i kierujemy się tam, gdzie pragnie dążyć Jej/Jego Serce…

Ina Liliana Alchemia Duszy