Alchemia Serca

Kryształowe dźwięki - Uzdrawiające ceremonie 432 Hz

Uzdrawianie Dźwiękiem

Wszystko co nas otacza, jak i my sami, to kompozycja materii (Yin) i energii (Yang). Dźwięk, jako fala niematerialna dociera do każdej przestrzeni wewnątrzatomowej w nas i wokół nas. I w ten sposób wpływa na przemianę Yin-Yang. Dzwięki natury, śpiew, dobre słowa, muzyka instrumentów archaicznych i akustycznych w naturalnym stroju 432 Hz są wibracjami wprowadzającymi przestrzeń w stan harmonii – spokoju, zdrowia i miłości – naszego naturalnego stanu bycia. Pozwalają doświadczać prawdziwej Istoty nas samych.

Dlatego regularnie prowadzę Ceremonie Dźwięku Połączenia z Sercem przy wibracjach:

✨ mis kryształowych
✨ harfy kryształowej
✨ gongu
✨ mojego głosu
✨ gitaliny
✨ bębna szamańskiego

oraz innych instrumentów w stroju 432 Hz.

ceremonie dźwięków

Nastrój koncertów jest porównywany przez uczestników do aury boskiej 🤍

Ceremonie odbywają się w energii wysoko wibracyjnych dźwięków, dzięki którym Twoje emocje zostają ukojone a ciało zrelaksowane. Podczas ceremonii nawiązujesz intymną relację ze swoim Sercem. Dzięki tym procesom integrują się ✨ Ciało ✨ Umysł ✨ Dusza ✨ i dostrajają do wibracji 432 Hz – wibracji uzdrawiającej miłości.

Doświadczysz stanu spokoju, piękna, wzruszenia, natchnienia, mistycznych podróży w Twoim wewnętrznym świecie…

Opinie Uczestników

Dziękuje, że jesteś <3 Gdy stanęłaś na scenie podczas festiwalu Simbiosa i zaśpiewałaś "Dziękuje, że jesteś, kłaniam się nisko w zaufaniu, czego mi trzeba niech mi serce powie" Serce mi powiedziało i po powrocie z festiwalu poczułam moc zmiany, moc miłości do siebie, moc akceptacji. Dziękuję za Ciebie i Siebie również. Czuję, że nasze drogi prędzej czy później się zejdą i osobiście Cię przytulę 💜 Jesteś przecudowną Kobietą 🧚‍♀️ Zachęcam do zapoznania się z twórczością Iny na YouTube, piękno w pięknie.
Agata
Koncert u Iny to coś, czego Twoje serce łaknie, nawet jeśli sobie nie zdajesz z tego sprawy... Polecam gorąco przepiękną, głęboką podróż w głąb siebie, w głąb swojego serca. Jeśli masz kłopot z usłyszeniem jego głosu, udaj się tym bardziej - na ten anielski koncert, by dostroić się do jego wibracji i usłyszeć co Ci w duszy gra!
Jagoda
Podczas koncertu odczuwałem anielski głos... choć nie mam pewności czy nazwać go anielskim, bo chyba do końca nie wiem jak aniołowie śpiewają 😉 Czułem zespolenie, rozluźnienie, jedność, spokój, powrót do domu, bezpieczeństwo, byłaś jakby "tubą", przez którą te energie przepływały z góry.
Rafał
Dziękuję za dzisiejszy koncert, pięknie przekazujesz energię, niczym medium... Byłam zbyt wzruszona, żeby o tym rozmawiać...🙏❤ Minęło kilka tygodni, u mnie bardzo duże zmiany. Chciałam napisać Ci tylko to, co się wydarzyło... Po pierwsze Ty jesteś wojowniczką... Choć grasz jak anioł... Po drugie dzięki Tobie pozbyłam się uzależnień, odeszły ciemne strony mojej osoby... Jest mi lżej... Nie piszę, żeby się zaprzyjaźnić, piszę po to żebyś miała świadomość swojej mocy... 🥰🙏
Hanna