Alchemia Serca

Pieśni
Nowej Ziemi

Pieśni Nowej Ziemi - Koncerty w kręgach 

Muzyka i śpiewanie towarzyszą mi od dzieciństwa. Pochodzę z umuzykalnionej rodziny, w dzieciństwie grałam na pianinie. Ale dopiero w dorosłym życiu poczułam głębokie połączenie z Jej duchem i terapeutycznym aspektem. W 2021 r. roku otrzymałam błogosławieństwo prowadzenia kręgów pieśni od Istvana Sky. Zaraz po tej inicjacji rozpoczęła się moja podróż w komponowaniu Pieśni Nowej Ziemi, do których inspirację czerpię z połączenia ze Stwórcą. Utwory te niosą przekazy o uniwersalnych prawach wszechświata, o tym co jest ważne w życiu, o tym czym jest prawdziwe szczęście.

Z radością prowadzę koncerty w formie kręgów, podczas których wspólnie śpiewamy Pieśni Nowej Ziemi. Są to wysoko wibracyjne utwory o prostej, powtarzającej się formie. Pieśni są przeważnie w języku polskim. Śpiewanie ich łączy z Sercem, wprowadza w stan szczęścia, życzliwości i miłości bezwarunkowe

Podczas kręgów gramy na instrumentach strojonych w 432 Hz. Wyśpiewanie Pieśni Nowej Ziemi (wystarczy jeśli będzie to nawet wymruczenie : ) pozwala na połączenie się z ich czystym i pozytywnym przekazem na poziomie energetycznym i “wdrukowaniem” tych wibracji w ciało.


Osoby biorące dotychczas udział w takich spotkaniach opisują to doświadczenie jako otwierające, wzruszające, transformujące, niezwykle radosne, odkrywające zupełnie nowe i piękne aspekty ich samych.

Ina z Istvanem Sky
Ina i Istvan Sky