letnie festiwale

Lato 2020 i festiwale

Od kilku lat spędzam dużą część lata na alternatywnych festiwalach. Celebruję tam czas wśród inspirujących ludzi, w dobrych wibracjach i w pięknych okolicznościach przyrody. Jestem zapraszana na te wydarzenia, aby podzielić się moją wiedzą na temat medycyny chińskiej w formie warsztatów i wykładów z zakresu medycyny chińskiej. Ci, którzy byli ze mną na takich wydarzeniach wiedzą, że robię to z pasją, zaangażowaniem i dużą radością :)

Letni sezon wykładowy rozpoczęłam na Owocowym Pikniku, który odbył się w uroczej i przyjaznej przestrzeni o nazwie Zaścianek Babie Lato. W kameralnych piknikowych warunkach opowiadałam o zdrowiu według tradycyjnej medycyny chińskiej.

Jak co roku przyjeżdżam do Wolimierza na festiwale kultur alternatywnych. W tym roku podczas Cosmos Festival nie tylko opowiadałam jak o siebie zadbać, np. używając moxę. Po raz pierwszy przygotowałam kakao wg 5 przemian z ognia!

W sierpniu ponownie zawitałam do Zaścianka Babie Lato na Owocowy Festiwal, aby opowiedzieć o zagrożeniach diety owocowej i surowej.

Tu możecie obejrzeć i posłuchać mojego wykładu:

Sezon zakończyłam na ukochanym festiwalu Kocham Cię wykładem o istocie zachowania harmonii Yin i Yang.

Właśnie dlatego uwielbiam lato. Bo spędzam je w przyrodzie, z przyjaciółmi i mogę się dzielić tym, co najlepsze – moją wiedzą, uważnością i radością 💗

Do zobaczenia na kolejnych festiwalach! :)