Jestem terapeutką klasycznej medycyny chińskiej.

Pracuję z wysokowibracyjnymi energiami w polu Serca.

Medycyna Chińska Ina Kubas

Medycyna Chińska

Jestem terapeutką Medycyny Chińskiej od 2015 roku. Z wyróżnieniem ukończyłam  Akademię Akupunktury Compleo w Katowicach, gdzie studiowałam Tradycyjną Medycynę Chińską. Ukończyłam 2-letnie seminarium Akupunktury Stems & Branches w Międzynarodowej Szkole Akupunktury Klasycznej Acuart.

Posiadam także dyplom Naturopaty zdobyty po ukończeniu nauki w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu.

Wykształcenie w dziedzinie Medycyny Chińskiej zdobywałam u wybitnych praktyków z Chin, Francji, Izraela, Holandii, Australii, Polski. Wciąż aktywnie uczę się od bliskich memu sercu Mistrzów i Nauczycieli.
 Popularyzuję świadome życie w zdrowiu poprzez wykłady i warsztaty na temat Medycyny Chińskiej od strony praktycznej. We Wrocławiu prowadzę swój gabinet. Specjalizuję się w akupunkturze oraz dietetyce leczniczej i ziołolecznictwie. Stosuję także inne terapie naturalne wywodzące się ze starożytnych Chin.

W terapii pacjentów kieruję się zarówno holistycznym, jak i indywidualnym podejściem, stosując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające.

Praca w Polu Serca

Od 2017 r. posługuję się również praktykami stricte energetycznymi. Inspirację czerpię z obszarów nazywanych chirurgią fantomową, Kronikami Akaszy, praktykami szamańskimi, energiami wysokowibracyjnymi. Korzystam z nich zarówno w gabinecie, jak i podczas spotkań grupowych.

Prowadzę ceremonie dźwięku grając na instrumentach kryształowych, archaicznych i innych. Śpiewam przekazy z Pola Serca niosące uzdrawiające wibracje bezwarunkowej miłości. Prowadzę autorskie warsztaty i ceremonie o poszerzaniu świadomości we frekwencji fal miłości bezwarunkowej. W 2021 roku otrzymałam od Istvana Sky inicjację do prowadzenia kręgów pieśni. Od tego czasu otworzyłam się na komponowanie pieśni niosących uniwersalne treści o Życiu w harmonii i szczęściu. Moją inspiracją do tworzenia pieśni są przekazy, które otrzymuję z kolektywnej Świadomości i życia codziennego. Będąc w codziennej uważności i pogłębianiu swojej świadomości staram się jak najlepiej zarządzać energią Yin i Yang – we mnie i wokół mnie. Dla Dobra mojego, bliskich mi osób i całego wszechświata.

Ina Liliana na co dzień

Prywatnie jestem mamą cudownej Poli. Gotuję wg Pięciu Przemian, ćwiczę Qi gong, tańczę, śpiewam i gram na instrumentach. Kocham naturę, las to mój dom. 

Podążając Ścieżką Serca rozumiem siebie, ludzi, relacje i prawa jakimi rządzi się świat. Zarówno ja, jak i moi bliscy odczuwają dzięki temu dobrostan…

Ina Kubas

Ukończone kursy i szkolenia

Opinie Szczęśliwych Pacjentów

Po tysiąckroć dziękuję, że trafiłam do tego miejsca. Zaraz po zastosowaniu się do zaleceń uzyskanych od tak, cudownej osoby, jaką jest dr Karolina problemy, z którymi borykałam się od kilku miesięcy odeszły w niepamięć. Zniwelowanie dolegliwości, z jakimi się zgłosiłam do Gabinetu Medycyny Chińskiej było zaledwie drobnym elementem, a nawet skutkiem ubocznym w całościowym ujęciu Dobra wniesionego do mojego życia. Holistyczne podejście, zrozumienie, poświęcona uwaga i zaangażowanie oraz właściwy dobór metod leczniczych przerosły moje oczekiwania, co w efekcie przełożyło się na każdą sferę mojej rzeczywistości. A energia, w postaci spokoju i ciepła, płynąca od Karoliny wyciszała wzburzoną wodę w moim organizmie, dając tym samym możliwość do wsłuchania się w siebie. Dziękuję❤️
Magdalena Sareło
Kochani! Bardzo gorąco polecam Gabinet Medycyny Chińskiej Iny!!! Trafiłam do Iny we wrześniu tamtego roku. Od urodzenia doskwiera mi atopowe zapalenie skóry, w różnym stopniu natężenia, są lata kiedy jest lepiej, ale zdarzały się bardzo poważne nawroty. Gdy trafiłam do Iny, akurat moja choroba była bardzo zaawansowana. Stan zaognienia trwał przez trzy lata non stop. Ina wyciągnęła mnie z tego stanu w niecałe 4 miesiące, cotygodniową akupunkturą, ziołami oraz dietą. Dziś kiedy to piszę na mojej skórze nie ma śladu po egzemie. Jestem Inie niesamowicie wdzięczna za to. Poza tym Ina jest bardzo bardzo ciepłą osobą, wizyty u niej są terapią dla ciała oraz ducha. To bardzo mądra kobietka, jako Pani doktor daje ogromne poczucie bezpieczeństwa , co wydaje mi się kluczowe w powracaniu do zdrowia. Polecam tę czarodziejkę!!!!!!
Kisia Bela
Mogę w pełni polecić Inę jako specjalistę medycyny chińskiej! Podchodzi do człowieka z otwartym sercem. Ujęła mnie tym, że spojrzała na mnie jako indywidualną osobę z indywidualnymi potrzebami. Starałyśmy się razem dostosować dietę do mnie i mojego stylu życia, a nie odwrotnie. Ina potrafi niezwykle uważnie wysłuchać i wyłapać z wypowiedzi to co jest istotne, a także porozmawiać tak żeby rozwiać ewentualne wątpliwości i zmartwienia. Przemiła i ciepła osoba i na pewno będę powracać 🙂 💖
Karolina Lis
Ogromna wiedza, zaangażowanie i empatia ❤ Ina podchodzi indywidualnie do każdego z pacjentów, cierpliwie wszystko tłumaczy, a stosowane przez nią metody są na tyle skuteczne,że czasami już jeden zabieg wystarczy,by pozbyć się dręczącego nas bólu (przypadek mojego męża 😊). Zdecydowanie polecam zarówno terapie, jak i kursy, podczas których przekazywana jest wiedza, w jaki sposób dbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Dr Ina Kubas, to ciepły człowiek, kierujący się miłością i chęcią niesienia pomocy innym. ❤ Warto odwiedzić jej gabinet. 😊
Malwina Sattva
Z całego serca polecam dr Inę, od ponad 5 lat korzystam z jej wiedzy, doświadczenia i serca! Spotkałyśmy się kiedy byłam w 8 miesiącu ciąży i już nie dawałam rady, czułam się bardzo źle, co się dziwić zatem lekarze i znajomi ignorowali moje samopoczucie. Ale nie INA! Po wywiadzie i dokładnym badaniu z języka, pulsu itd. zdiagnozowała że to nerki są sprawcą mojego stanu zdrowia! Już po pierwszych igłach i zabiegach poczułam się lepiej i do rozwiązania chodziłam na zabiegi wzmacniające nerki ❤ Od tamtego czasu Ina jest moim lekarzem rodzinnym 😉 prowadzi mnie i moich synków, dzięki niej wiele razy uniknęliśmy lekarzy i szpitali. Ale oprócz wiedzy ma też ogromne serce dla swoich pacjentów i nie ma dla niej chorób nie do wyleczenia. Ufam jej całkowicie, a to chyba najważniejsze ❤
Agnieszka Roszkulec
Polecam Bardzo Panią Doktor! Miałem infekcje cewki moczowej, piekło jak cholercia akurat byłem, tak jak i ona na tym samym pikniku owocowym, za wspólną wymianą dóbr i energii pozbyłem się dolegliwości praktycznie w kilkanaście-dziesiąt minut!!! To był cud i tak bardzo potrzebna dla mnie ulga, warto, warto, warto, przynajmniej spróbować, piszę jak było, jeszcze raz polecam!!!
Gabriel Wojciechowski
Dr Ina jest świetną lekarką i wspaniałą osobą 🙏 dzięki jej terapii i zaleceniom w 37 TC obrócił się mój syn w brzuchu 🙂 a dzięki diecie, ziołom i akupunkturze zaczęłam proces zdrowienia, wzmocniłam siebie, co z pewnością też przełożyło się na dobrą, zdrową i szczęśliwą ciążę ❤️ najlepsza, długoterminowa inwestycja w swoje zdrowie, bardzo polecam 🌸
Ela Michałowicz
Serdecznie polecam Panią Inę - osobę, która znakomicie zna się na tym, co robi. Przekazuje mnóstwo cennych wskazówek dotyczących dbania o zdrowie. Widać, że chce pomóc drugiemu człowiekowi, a sesje to za każdym razem przyjemność i relaks.
Karina Grzegorczyk
Polecam każdemu spotkania z dr Karolią. Prawie pół roku opieki tej cudownej osoby wyeliminowaly moje pietrzące się przez lata problemy. Dziękuję i czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę 💚
Agnieszka Barecka
Polecam z całego serca! Wspaniały kurs, cudowna atmosfera. Teraz już wszystko jest dla mnie jasne 🙂
Dorota Han
Polecam z całego serca akupunkturę u Iny. Bardzo empatyczne i sympatyczne podejście do pacjenta, spersonalizowany dobór ziół, wnikliwy wywiad lekarski i analiza diety. Po pierwszej wizycie pacjent dostaje maila z zasadami odżywiania wg. medycyny chińskiej, mnóstwo pdfów, wskazówek z miejscami gdzie można kupić zioła i zdrową żywność. Dziękuję za naprawienie mojego żołądka, który bolał, a boleć przestał i za polepszenie mojego zdrowia. Kobieta Złoto.
Julia Kulpa
Wspaniałe miejsce i opieka. Ina nieraz ratowała moje zdrowie, moją głowę, mojego partnera (pomimo lęku przed igłami !!). Razem przebrnęliśmy przez moją ciążę, w czasie porodu wykorzystaliśmy szkolenie z akupresury, którym nas uraczyła. Po ciąży dzięki dłoniom Iny odbudowałam siłę a jej głos medytacyjnie przeprowadził mnie do zapuszczonej podświadomości (nadal tam sprzątam ;)). Polecam z całego serca 💕
Dominika Hu
Ina Kubas leczy moje ciało i duszę. Kilka zmian w codzienności sprawiło, że jestem szczęśliwsza. Chciałam więcej igieł, ale zrozumiałam, że tego nie potrzebuję. Potrzebuję natomiast mądrych decyzji, co włożę do garnka i to dzięki Tobie, Ino. Wpłynęło to na moje spojrzenie na siebie. Jestem spokojniejsza, rozumiem swoje ciało, wiem, czego mi trzeba. Dziękuję i polecam każdej strapionej duszy zacząć od konsultacji z Iną :) Pozdrawiam.
Marlena

Skorzystaj z mojej wiedzy